Для студентів першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на базі готельно-ресторанного комплексу «Zagorod» було проведене цікаве та змістовне заняття з дисципліни «Готельна справа» разом  к.е.н., доцентом  Світланою Сидорук.

туризмтуризмтуризм

Заклад розташований в затишному селі Гірка Полонка, неподалік Луцька. В рамках зустрічі  студенти ознайомилися з інфраструктурою комплексу та сучасними підходами менеджменту у сфері індустрії гостинності. Так, за результатами «інспекції» здобувачі виокремили такі переваги готельно-ресторанного комплексу «Zagorod»:

- Готельна складова: затишні та комфортні номери, які оснащені окремою душовою та санвузлом, TV, WiFi, шафою для одягу з дзеркалом, столиком зі стільцями, сучасними котеджами з окремими басейнами.

-Ресторан: фантастична їжа, доброзичливе обслуговування, неповторна атмосфера, гарно оформлений інтер’єр закладу.

- Пляжний клуб: шезлонги, гамаки, столики з парасолями, 2 басейнами, центральним повітряним гейзером.

- Банний комплекс: теплий басейн величиною 3х5 метрів, купель з холодною водою та камінну залу для відпочинку, римська парна, бані на дровах.

туризмтуризмтуризм

Загалом екскурсія  у готельно-ресторанний комплекс «Zagorod» була цікавою і корисною для студентів, залишила позитивні враження та гарні емоції. На завершення здобувачі мали можливість посмакувати авторським чаєм у комфортній альтанці закладу.

Щиро дякуємо адміністрації за теплий прийом.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи