Здобувачі третього та четвертого курсу спеціальності 081 «Право» разом із в.о.завідувача кафедри права Вікторією Аніщук та доцентом кафедри права Наталією Рябих у межах вивчення дисциплін «Кримінальний процес» та «Кримінологія», мали змогу провести семінарські заняття та набути практичний досвід у Волинському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

ПравоПравоПраво

Протягом двох пар студенти ознайомилися із роботою Волинського НДЕКЦ МВС, зокрема із особливостями функціонування таких відділів і секторів: забезпечення діяльності центру; криміналістичних видів досліджень; досліджень матеріалів, речовин і виробів; біологічних досліджень та обліку; автотехнічних досліджень; криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують; товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності; компʼютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень; вибухотехнічних і пожежотехнічних досліджень; досліджень у сфері інформаційних технологій.

ПравоПравоПравоПравоПраво

Студенти дізналися про особливості проведення трасологічної, балістичної, почеркознавчої експертиз. Фахівці центру розповіли про дослідження холодної та вогнепальної зброї, вибухової техніки, документів, транспортних засобів, обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод, технічного стану транспортних засобів та багато іншого.

ПравоПравоПравоПравоПраво

Дякуємо директору Олегу Пододворному, заступнику директора Петру Мохіру, усім працівникам Волинського НДЕКЦ МВС за співпрацю та набуті знання і вміння.

Кафедра права