Надзвичайно важливо для сучасної молоді набуття «hard» та  «soft skills», в тому числі через неформальну освіту.

Так,  студентки 2 курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Шишковська Настя та Федончук Тетяна  пройшли відбір на участь у тренінгу «Молодіжний працівник», який проходив  16-18 листопада у Волинському обласному молодіжному центрі.

Організаторами  тренінгу стали Волинський обласний молодіжний центр та Луцький міський молодіжний центр. Тренерами були Юрій Семенюк та Яна Романюк. Тренінг проходив 3 дні, впродовж 16-18 листопада.

соціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпечення

«Ми розглядали молодіжну роботу та, що таке молодіжна політика. Також нам розказали про молодіжні організації Луцька та області, їх виявилось досить багато. Дізнались про європейський підхід до молодіжної політики. Тренінг відвідали представники молодіжних Юрій Поліщук та Олександр Хвіщук. Ми разом з нашою командою проводили дослідження думки молоді на вулицях, дізнались думку молоді про те, що бракує молоді у Луцьку та на що готова молодь, щоб стало краще в місті», - діляться наші студентки.

«Чесно кажучи, спочатку було страшно йти, так як це був перший досвід відвідування тренінгу, але було супер. Дуже сподобався тренінг. Інформація, яку ми отримали була корисна та цікава. Подача інформації була легкою. Також у нас були ігри в командах, так було легше запам‘ятовувати подану інформацію. Це був корисно проведений час. Якщо у вас є можливість відвідувати тренінги - йдіть, не пошкодуєте! Це того варте!», - кажуть дівчата.

соціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпечення

Шишковська Настя, Федончук Тетяна, студентки групи СЗ-21