Студентки кафедри комп’ютерних наук Наталія Пись та Еліна Приходько здобули перемогу у І етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science».

Під науковим керівництвом доцентів Юрія Лук’янчука та Олени Суринович, дівчата перемогли в секції «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка».

конкурсКонкурс

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2023 року увійшли 145 спеціалістів-науковців, з них 78 з 22 зарубіжних країн.

КонкурсКонкурс

На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх онлайн на засіданнях. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які запрошені до участі у другому етапі конкурсу.

Вітаємо наших студенток та їхніх наукових керівників та бажаємо перемоги у другому етапі конкурсу!