Другий рік поспіль студенти кафедри комп'ютерних наук здобувають перемогу у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Нещодавно одразу троє студентів кафедри Комп’ютерних наук Факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ здобули першість в обласному етапі конкурсу, а тепер перемогли на Всеукраїнському рівні.

конкурс

Під науковим керівництвом доцента кафедри «Комп’ютерні науки» Юрія Лук’янчука та доцента кафедри «Інженерія програмного забезпечення» Олени Суринович студентки Наталія Пись та Еліна Приходько гідно представили проект «QR+3D» у секції «Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту».

КонкурсКонкурс

А під науковим керівництвом доцента кафедри «Комп’ютерні науки» Ніни Здолбіцької, нашому здобувачеві Олександру Остапчуку вдалося вибороти першість у секції «Ресурси енергозбереження» за проект «Допоміжне джерело живлення».

Конкурс

Вітаємо наших здобувачів із успішним результатом і бажаємо подальшого натхнення на розвиток і нові перемоги!

Нагадаємо, минулого року перемогу у Конкурсі здобув студент ЛНТУ, який став автором інтерактивного рюкзака і з яким підкорив численні наукові конкурси!