У Луцьку 15-16 березня 2024 року відбувався чемпіонат України з козацького двобою, присвячений пам’яті героїв полеглих у російсько-українській війні, який зібрав 650 спортсменів з 15 областей України.

Спорт

В складі збірної команди Волинської області взяли участь два здобувачі вищої освіти ЛНТУ, які вибороли звання чемпіона, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України, а це Солодуха Юрій (ФК-41) та Красько Назар (БЦІ-21).

СпортСпорт

Переможці будуть змагатися у чемпіонаті Європи з козацького двобою у Сан-Маріно 2-6 травня.

Щиро вітаємо переможців та тренера доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Панасюка Олександра Олександровича з відмінним результатом та бажаємо успіхів та наступних перемог!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя