Залучення до навчального процесу стейкхолдерів є звичайною практикою в ЛНТУ, не виключенням є ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки».

Лекція

19 квітня 2023 року, на запрошення гаранта освітньої програми Тараса Терлецького, заняття з дисципліни «Основи технічної документації та комп’ютерної графіки» для студентів гр. ІСТО-11 спеціальності «Інформаційні системи та технології» відвідав провідний проектант ТОВ «ЄВРОФЕСТ» Роман Чубай, який багато років займається розробкою технічної документації різних систем безпеки.

Лекція

В ході зустрічі, запрошений лектор розповів студентам про актуальність знання правил оформлення технічних документів та відповідність їх нормативним вимогам, типовий алгоритм дій під час створення проектів і можливі наслідки, що можуть настати для проектанта в разі допущення помилок.

Лекція

Також Роман Чубай розповів про засоби комп’ютерної графіки, які він застосовував і застосовує під час розробки проектів. Пояснив причини переходу з одних засобів на інші та акцентував увагу присутніх на сучасних тенденціях ринку з розроблення відповідної документації.

Лекція

На завершення, лектор надав вичерпні відповіді на поставлені здобувачами освіти запитання та запевнив про готовність і надалі долучатись до подібних заходів.

Група забезпечення ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки»