1 жовтня студенти Луцького національного технічного університету активно взяли участь у заходах до Дня захисників і захисниць України, які були організовані Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради. Подія відбулася на території Луцького міського молодіжного центру, де зібралися військовослужбовці, їхні родини, ветерани війни та мешканці громади.

студенти

Програма заходів була насиченою та різноманітною: від сплаву річкою Стир до майстер-класів і спортивних ігор. Студенти ЛНТУ також активно долучилися до цієї важливої події. Однією з їхніх ініціатив стало підготування солодкого подарунка для військових — цукерок з передбаченнями. Кожна цукерка містила невелике побажання або слова підтримки, що додало заходу особливого теплого настрою і вдячності тим, хто захищає нашу країну.

студенти

Окрім того, здобувачі взяли участь у концерті, який відбувся в межах заходів. Молодь подарувала глядачам музичні номери, тим самим висловивши свою підтримку та вдячність українським захисникам і захисницям. Їхні виступи стали важливим акцентом заходу, додавши атмосфери урочистості та душевного тепла.

студенти

Загалом, захід став чудовою нагодою для студентів проявити свою громадську активність та висловити шану тим, хто стоїть на захисті нашої незалежності та свободи. Вони не лише взяли участь у заході, але й показали свою ініціативність та креативний підхід, надаючи кожній деталі значення та увагу.

студентистудентистуденти

День захисників і захисниць України – це важливе свято для кожного українця, і участь молоді в його організації та проведенні показує єдність поколінь у прагненні до свободи, миру та благополуччя нашої держави.