У рамках співпраці Луцького національного технічного університету з Волинським військовим лісгоспом, 1 жовтня відбулася лекція, яку провів директор лісгоспу Віктор Максимчук для здобувачів спеціальності «Лісове господарство» рівнів бакалавра та магістра.

лекція

Під час свого виступу Віктор Максимчук детально розповів про основні завдання лісгоспу у сучасних реаліях. Він акцентував увагу на таких важливих аспектах, як захист лісових масивів від незаконних вирубок, проведення заходів із лісовідновлення та лісорозведення, а також збереження та відновлення особливо цінних лісових ділянок, що є осередками біорізноманіття.

лекція

Окремо було згадано про надання допомоги військовим у забезпеченні їх необхідними ресурсами та специфіку ведення лісомисливського господарства.

Лекція викликала великий інтерес серед студентів, які отримали не лише теоретичні знання, але й практичні поради від досвідченого фахівця. Активне обговорення, численні запитання від аудиторії свідчили про зацікавленість та прагнення студентів до глибшого розуміння тематики.

лекція

Університет висловлює щиру подяку Волинському військовому лісгоспу та Віктору Максимчуку за вагомий внесок у підготовку молодих фахівців лісової галузі, а також за сприяння у розвитку професійних компетенцій майбутніх спеціалістів.