18 травня, студенти-клініцисти юридичної клініки «Veritas» Луцького національного технічного університету провели захоплюючу правову гру для учнів школи Years. Ця школа відома своїм підходом до навчання, де акцент робиться на розвиток інтелекту, свободи та щастя.

граграграгра

Years - створює найкращі умови для формування генерації проактивних та освічених громадян України, які здатні реалізуватися як у своїй країні, так і за її межами. Випускники школи Years відчувають відповідальність за якість свого життя та прагнуть до розвитку своєї громади, держави та світу.

Мета заходу спрямована на правову просвіту школярів, поширення знань про Конституцію, закони України та права людини. Студенти юридичної клініки «Veritas» підготували різноманітні завдання, які допомогли дітям краще зрозуміти основи правознавства, а також показали, як застосовувати отримані знання у повсякденному житті.

граграгра

Захід пройшов у надзвичайно позитивній атмосфері. Школярі із задоволенням брали участь у грі, активно дискутували та виявляли свої знання з правових питань. Вони не тільки розширили свої знання про права людини та законодавство України, але й отримали нові навички, такі як критичне мислення, робота в команді та вміння аргументовано висловлювати свою думку.

Насамкінець, такі заходи не лише підвищують рівень правової культури серед молоді, але й сприяють формуванню активних та свідомих громадян, здатних захищати свої права й активно розвивати свою країну. Сподіваємося, що такі ініціативи стануть регулярними і допоможуть ще більше дітям та підліткам зрозуміти важливість правових знань у сучасному світі.

граграграграгра