З 15 червня по 14 липня студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Соціальне забезпечення» проходили стажування у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Волинській області.

Стажування студентів 2 курсу проходило у відділах обробки звернень громадян, де студенти навчились багато нового, а головне цікавого для них:

-сканували заяви та звернення громадян;

-працювали над створенням реєстрів відправлень рекомендованої кореспонденції в особистому кабінеті АТ «Укрпошта»;

-реєстрували заяви в системі електронного документообігу ПФУ;

-створювали архів звернень.

ФЦОСТ ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

«Нам дуже сподобався цей період стажування у Пенсійному фонді. Дуже крута команда у відділах, все пояснювали, розповідали. Це дійсно класні люди, які люблять те, що роблять, а саме - допомагають людям. Нам було приємно відчувати себе корисними, навчитись чогось нового для себе. Останнього дня навіть не хотілось думати про те, що ми тут востаннє. Хоча… можливо, ми сюди повернемось вже на роботу! Дякуємо ЛНТУ та кафедрі за можливість закріпити теоретичні знання, отриманні в університеті, практикою», - кажуть студенти.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

«У наші обовʼязки входила реєстрація звернень громадян до суду, сканування документів, формування листів на пошту тощо. У результаті проходження стажування у Головному Управлінні Пенсійного Фонду ми зрозуміли, що робота є надзвичайно відповідальною, потребує широкого спектру навичок та знань. А головне вміння соціального працівника— це здатність ефективно вислухати людей, які звертаються за допомогою, грамотно та лаконічно обгрунтувати вирішення поставленого питання, а також оформити надання людині соціальної допомоги. Зрозуміли, що необхідно знати задля ефективного здійснення роботи наступне: щоб добре працювати, потрібно багато і швидко вчитись, знати закони, нормативну базу, та вміти правильно застосовувати знання в роботі», - резюмують здобувачі.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ