ЦНАП - це про більш як 500 послуг, які надаються професіоналами. Сьогодні здобувачі спеціальностей 232 Соціальне забезпечення та 053 Психологія разом з викладачами кафедри соціогуманітарних технологій мали можливість ознайомитися з роботою ЦНАПу, його структурами та перспективами розвитку.

Мали на меті детально ознайомитися із роботою адміністраторів, дізнатися про інформаційні та цифрові технології, які використовує ЦНАП, а також дослідити механізми надання соціальних послуг і реалізації соціальних проєктів.

ЦнапЦнапЦнап

Директор ЦНАП Лариса Карп'як провела екскурсію гостям і детально розповіла про функції адміністраторів, специфіку роботи, професійні вимоги до фахівців, особливості надання адміністративних послуг та перспективи центру. Молоді люди одразу виявили бажання спробувати себе у ролі адміністратора чи відповідального чергового рецепції під час практики або стажування. А ще, запропонували провести соціологічне дослідження у ЦНАПі, на що директор одразу погодилася. Викладачі вишу обговорили можливі напрями співпраці для підготовки кваліфікованих фахівців для потреб роботодавця.

ЦнапЦнапЦнапЦнап

«Завжди раді бачити у ЦНАПі зацікавлену молодь, яка має ідеї, хоче працювати, прагне до розвитку, а головне - готова допомагати людям, - зазначила Лариса Карп’як. - Тому чекаємо студентів для набуття практичного досвіду».

ЦнапЦнапЦнапЦнап

Водночас, викладачі та студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій привітали колектив ЦНАП з 10-річною річницею від дня заснування і побажали подальшого розвитку, реалізації нових ідей у мирній незалежній Україні!

«Дякуємо директору ЦНАП Ларисі Карп'як за цікаву екскурсію та можливість побачити роботу ЦНАПу зсередини, окреслити нові напрямки співпраці у навчальній та проектній діяльності»,-зауважує завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук.