Нещодавно у стінах ЛНТУ відбулася зустріч команди Турійської територіальної громади, на чолі із головою ТГ Олексієм Безсмертним, зі студентами нашого університету. Вони обговорили умови конкурсу, учасниками якого стали наші здобувачі-дизайнери.

Відтак, основною темою зустрічі була розробка логотипу, і в подальшому брендбуку, для територіальної громади, яку на конкурсній основі мають нагоду реалізувати наші студенти.

Сьогодні ж, 27 червня, творчі та креативні здобувачі здійснили презентацію власних проектів та представили свої розробки адміністрації ТТГ.

логотиплоготиплоготип

Враховуючи побажання ініціаторів конкурсу, у варіаціях логотипів молодь поєднала ті елементи, що несуть символічний зміст про громаду, а це природні надбання, історичні особливості та сільське господарство. Водночас, студенти розробили мокапи, аби побачити, як логотип виглядатиме на діловій документації та брендовій продукції.

логотиплоготиплоготиплоготиплоготип

Загалом, до уваги були представлені 8 варіантів логотипів. Ці розробки будуть розглянуті та обговорені відповідною комісією селищної ради, а згодом винесені на голосування громади. Утім, ініціатори конкурсу уже оголосили про приємну винагороду для трійки авторів кращих робіт. Зокрема, за перше місце студенти отримають 7 тисяч гривень, друге місце – 2 тисячі та третє місце – 1 тисячу гривень.

логотиплоготиплоготиплоготиплоготиплоготиплоготиплоготип

Сьогодні ж Олексій Безсмертний подякував молоді за представлені роботи, за креативність та оригінальність у баченні бренду громади. Він відзначив, що усі роботи варті уваги, тож комісії необхідно буде докласти зусиль, аби обрати кращий логотип.

Окрім того, переможець матиме можливість продовжити співпрацю із ТТГ в рамках розроблення брендбуку громади та створення концепції брендування.