Перейти до основного вмісту

3 жовтня у конференц-залі Луцької міської ради відбулося підбиття підсумків конкурсу на кращу ідею облаштування скверу Генерала Владислава Андерса на вул. Ковельській в м. Луцьку та урочисте нагородження переможців, якими стали студенти-архітектори Луцького національного технічного університету. Конкурс був оголошений розпорядженням міського голови від 19.06.2023 №186.

фотофото

Основними завданнями були визначені:

запропонувати ідею облаштування скверу, з врахуванням його розміщення в історичній частині міста;

запропонувати композиційними або художніми засобами ідею популяризації польсько-української історичної спадщини;

запропонувати ідею вшанування постаті Генерала Владислава Андерса.

Особливістю конкурсу було те, що участь в ньому брали студенти з двох країн - України та Польщі.

фотофотофотофотофотофотофото

На урочистому нагородженні була присутня ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала ініціаторам конкурсу за таку хорошу можливість для студентів проявити себе та свої професійні навички із користю для нашого міста.

фото

"Так приємно, коли твоє місто вдосконалюється, розвивається та гарнішає. Вдвічі приємніше, коли ти береш участь в облаштуванні його благоустрою. Я неймовірно пишаюся своїм колективом та студентами, які роблять наш Луцьк кращим, реалізовуючі власні ідеї та креативні проекти", - зауважила ректор.

фото

фото

Так, на конкурс подали свої роботи здобувачі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія та учасники архітектурно-проектного СКТБ Луцького національного технічного університету Арсен Подоляк, Богдан Станкевич та Анастасія Войтюк. Свої роботи здобувачі виконували під керівництвом доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Юлія Мельник та старшого викладача кафедри будівництва та цивільної інженерії Олега Верешка.

фотофотофото

Приємно відзначити, що переможцями конкурсу стали саме студенти нашого університету. Так, диплом за І місце та грошову винагороду у розмірі 1000 євро отримав студент групи БЦІ-41 Арсен Подоляк. Диплом за ІІ місце та грошову винагороду у розмірі 600 євро отримав студент групи БЦІм-12 Богдан Станкевич.

Кафедра БЦІ