Щороку у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради традиційно, проходить обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних обʼєднань закладів освіти. Цьогоріч взяли участь і юні науковці Луцького національного аграрного університету.

Традиційно з вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулася Валентина Остапчук, директор ВОЕНЦ, заслужений працівник освіти України. У своїй промові директорка Центру підкреслила вражаючий характер події, а також важливість її для розвитку молоді та підготовки їх до подальшої наукової роботи. Вона закцентувала увагу на тому, що цей захід є важливим кроком у формуванні майбутньої професійної кар'єри учасників і сприяє їхньому всесторонньому розвитку.

АгрономіяАгрономія

У своїй промові вона також підкреслила важливість спільних зусиль та обміну досвідом між учасниками заходу. Ця співпраця сприяє розвитку навичок та здібностей молоді у різних галузях аграрного спрямування. Вона також закликала всіх учасників до досягнення нових вершин. Її слова були дуже вдячні та заохочувальні, і вони надихнули учасників на успіх у змаганнях та подальшу роботу.

Під час проведення заходу були представлені презентації і відеоролики захисту виставки «Щедрість рідної землі!», а також проходив відкритий захист дослідницьких робіт у секціях: «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво». Учні презентували свої дослідницькі роботи, ділилися своїми здобутками, обмінювались досвідом.

АгрономіяАгрономія

Оцінювало роботу компетентне журі, зокрема оцінку робіт у секції  у секції «Презентація (відеоролик) трудових аграрних обʼєднань» членом журі був Іванців Василь - завідувач кафедри екології та агрономії, к. істор. наук, доцент ЛНТУ.

Журі відзначило активність школярів та студентів у пізнавальній, дослідницькій діяльності та високий рівень практичної підготовки учасників. За підсумками Зльоту 28 призерів нагороджені грамотами Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, а наукові керівники відзначені подяками.

АгрономіяАгрономія

Переможцями обласного етапу стали і здобувачі першого бакалаврського рівня факультету аграрних технологій та екології, зокрема:

Герман Ірина, здобувачка ОП «Агрономія», 2 курсу навчання (наукових керівник доцент кафедри агрономії Марія Августинович;

Санелюк Володимир, здобувач ОП «Агроінженерія», 2 курсу навчання (науковий керівник завідувач кафедри агроінженерії ЛНТУ доцент Василь Сацюк);

Бучак Антоній, здобувач ОП «Агроінженерія», 1 року навчання (науковий керівник декан факультету аграрних технологій професор Руслан Кірчук);

Хомік Карина, здобувачка ОП «Екологія», 2 року навчання (науковий керівник завідувач кафедри екології ЛНТУ, доцент Василь Іванців

Вітаємо призерів та переможців з заслуженими нагородами нагородами!

Агрономія

Факультет аграрних технологій та екології