29 жовтня в місті Київ відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих.

У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени зі всієї України, в складах команд, в тому числі, учасники бойових дій.

СпортСпорт

Це один із важливих спортивних заходів, організованих Всеукраїнською федерацією рукопашного бою за підтримки Міністерства молоді та спорту України з метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Спорт

До складу збірної команди Волинської області увійшли студенти Луцького національного технічного університету, кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, які в цікавих та напружених поєдинках вибороли наступні нагороди:

Поремчук Іван І місце

Пасич Іван ІІ місце

Артюх Антон ІІ місце

Щурук Дмитро ІІІ місце

СпортСпортСпорт

На жаль, за півкроку до перемоги опинилися Місюк Андрій та Михалик Роман, які показали відмінну підготовку та гарні поєдинки.

Крім того, вітаємо Пасича Івана з виконанням спортивного нормативу майстра спорту України з рукопашного бою!

СпортСпорт

Щиро вітаємо з відмінним результатом бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових успіхів та перемог!

Олександр Панасюк, кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я