26 жовтня 2022 року здобувачі освітньої програми «Агрономія», в рамках освітнього компоненту «Фітопатологія та ентомологія», відвідали  ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія».

АгрономіяАгрономіяАгрономія

Директор ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Євгенія Лихач розповіла студентам про історію створення та структуру лабораторії, наголосила на важливості фітосанітарного контролю за сільськогосподарською продукцією.

АгрономіяАгрономіяАгрономія

Заступник директора ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Анна Суворова ознайомила студентів з етапами проведення випробувань у відділі фітосанітарного аналізу, відділі визначення біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур та відділі визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу.

Щиро вдячні за змістовну та важливу, у професійній підготовці агрономів, екскурсію!

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Кафедра агрономії