Перейти до основного вмісту

Впродовж тижня, із 24 червня по 2 липня, студенти ЛНТУ перебували в місті Лодзь (Польща) в рамках Школи компетенцій для індустрії ХХІ століття.

Там молодь здобувала нові знання та навички, спілкуючись із представниками провідних світових компаній та науковцями, працювали у командах та прокачували soft та hard skills.

Учасниками проекту стали: студентка магістратури кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Богдана Троянчук, студентка магістратури кафедри компʼютерних наук Катерина Вавринюк, студентка третього курсу кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я Марія Бандура та студентка першого курсу кафедри технологій та обладнання переробних виробництв Софія Сільвестрова.

ПольщаПольща

Про те, як усе відбувалося розповідає Софія Сільвестрова: «У проекті брали участь різні люди, зокрема з Франції, Польщі, Литви, Грузії та України. Зі всіма склалися хороші і дружні стосунки, ми проводили багато часу разом, спілкуючись та виконуючи поставлені нам завдання».

Метою перебування, каже студентка, було поглиблення знань у сфері компетенцій ХХІ століття: «Працюючи з компанією Amazon та слухаючи тренінги від компаній B/S/H і Faurecia, я дізналася багато нового і цікавого про роботу на цих фірмах, їхні цілі та можливості. Нас розділили на невеликі команди, кожній з яких була дана проблема певної компанії. Ми повинні були знайти способи вирішення цих проблем, дослідити їх витоки та постаратися усунути причини. Таким чином, ми працювали у команді, шукали та придумували варіанти для вирішення цих проблем. У кінці проекту, всі команди представляли свої презентації та обирався переможець».

ПольщаПольщаПольща

Окрім роботи з компаніями, додає здобувачка, для учасників проекту провели екскурсії Лодзем та возили на термальні води. Саме такі способи проведення вільного часу допомогли молоді познайомитися зі всіма та знайти спільні інтереси для подальшого спілкування і роботи.

«Мені дуже сподобався цей короткий час перебування у Польщі, навчання та знайомства з новими людьми. Дякую нашому Луцькому національному технічному університету за такі прекрасні можливості короткострокового навчання закордоном!», - наголошує Софія.

ПольщаПольща