6 жовтня 2022 року для студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» на базі готелю Ribas Rooms було проведено заняття з дисципліни «Організація готельно-ресторанної справи».

туризмтуризмтуризм

Цей тризірковий заклад індустрії гостинності нещодавно відкрили у Луцьку. Студенти мали можливість ознайомитися з процесом поселення, проінспектувати номери різних категорій, а також дізнатися про всі тонкощі готельної справи.

Особливо вразили студентів цікавий та стильний дизайн, приємний запах, дрібниці інтер’єру, які по-особливому підкреслювали концепцію готелю та сформували позитивне ставлення відвідувачів до нього.

туризмтуризмтуризмтуризм

В рамках заняття, адміністратор закладу розповіла здобувачам про історію створення готелю, цільову аудиторію, цінові пропозиції, а також особливості роботи в умовах воєнного стану.

Студенти з нетерпінням чекають завершення дистанційного навчання і можливості відвідати вже наступний готель. Проте, тепло і затишок Ribas Rooms назавжди залишиться у їхніх спогадах.

туризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи