Для студентів ОП «Галузеве машинобудування» та ОП «Цивільна безпека» була організована екскурсія у ПрАТ «ВГП», яке представляє ТМ «Ruta».

Рута

ТМ «Ruta» -  український виробник паперової продукціі‌ зі 100% натуральної целюлози. В ході візиту, студентам провели екскурсію та розповіли про продукцію, яку виготовляють, а це санітарно-гігієнічні вироби: туалетний папір, паперові рушники, хустинки носові, косметичні серветки, серветки паперові, декоративні серветки під власними торговими марками та Private label (продукція, яку замовляють торгові мережі, наприклад «Метро», «Ашан», «Сільпо», «Сім23»).

Рута

Понад 20 років продукція від ТМ «Ruta» є популярною серед споживачів і різних бізнес-партнерів. Їхні товари експортуються в  26 країн! Здобувачі мали змогу ознайомитись з технологічними процесами та умовами праці.

Щира вдячність ПрАТ «ВГП», які представляють ТМ «Ruta» за цікаву інформаційну кампанію та можливість співпраці в контексті поєднання теоретичного навчання з практичними навичками.