Студенти другого курсу кафедри права ЛНТУ відвідали Волинську торгово-промислову палату, в рамках дисципліни Міжнародне право і право ЄС та вивчення модуля міжнародне приватне право.

Студенти, на чолі доцента кафедри права Наталії Щербюк, детально ознайомилися з діяльністю ТПП у Волинській області і діяльністю Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

ПравоПравоПраво

Юрисконсульт палати Інна Войло розповіла про особливості надання юридичних послуг. Студенти цікавилися специфікою засвідчення форс-мажорних обставин та отримали інформацію про особливості вирішення спорів у третейському суді при ТППУ. Крім того, лектори ознайомили здобувачів  із практикою розгляду спорів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТППУ.

ПравоПравоПравоПраво

Наталія Щербюк, кафедра права