Перейти до основного вмісту

З 28 серпня по 1 вересня у м. Умань на Черкащині відбувся Чемпiонат України серед юнiорiв та молодi до 23 рокiв з веслування на байдарках i каное. Водночас, із 2 по 6 вересня в Умані тривав Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед жінок та чоловіків.

Учасниками обох змагань стали студенти кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Христина Алєксєєнко (1 курс) та Максим Владичко (2 курс). Вони гідно представили наш університет, продемонстрували власні таланти і досягли високих результатів, здобувши призові місця.

спортспорт

Так, Христина Алєксєєнко виборола медаль за третє місце у категорії в байдарці-четвірці; третє місце на дистанції 200 м; друге місце у байдарці-одиночці та друге місце на Чемпіонаті до 23 років.

Максим Владичко здобув медаль за третє місце у байдарці-двійці та перше місце на Чемпіонаті до 23 років.

спортспорт

Усі учасники, кажуть наші студенти, були гідними суперниками та кожному вдалося показати хороші результати. Цьогоріч сезон змагань уже закритий, утім молодь наголошує, що уже за місяць розпочнуть підготовку до нового сезону, аби впевнено досягнути кращих результатів та перемог!

Вітаємо наших студентів і бажаємо сили та наснаги на нові спортивні звершення! Пишаємося вами!