27 жовтня 2023 року студенти різних спеціальностей ЛНТУ в рамках вибіркової навчальної дисципліни загально університетського вибору «Організація та розвиток власного бізнесу» відвідали Луцьку філію Волинського обласного центру зайнятості.

Економіка Економіка

Привітала студентів та ознайомила з роботою основних відділів служби Юля Харічкова - начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості.

Економіка

Фахівець Луцького міського центру зайнятості Наталія Мазур надала студентам ЛНТУ цікаву й корисну інформацію про можливість одержання мікрогрантів на створення і розвиток власного бізнесу й детально розповіла про усі особливості  надання державних грантових коштів для започаткування власної справи.

ЕкономікаЕкономіка

Також студенти мали змогу пройти цікавий тест професійної спрямованості Д. Голланда.

В підсумку, здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня ЛНТУ змогли отримати відповіді на питання, що їх цікавили, а також були сповнені радості й позитивних емоцій.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Щиро дякуємо працівникам Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості за таке пізнавальне практичне заняття.

Старший викладач кафедри економіки

Петро Косінський