У Луцькому національному технічному університеті на факультеті архітектури, будівництва та дизайну студенти Богдан Нагурний, Анатолій Савінський та Олег Шевчик під керівництвом старшого викладача кафедри будівництва та цивільної інженерії Олега Вікторовича Верешка взяли участь у щорічному конкурсі студентських робіт з транспортного моделювання 2024, організованому компанією "Беспалов Лаб".

конкурс

Конкурс тривав протягом трьох місяців (з 23 лютого по 15 травня) і став важливою подією для молодих фахівців, які мали можливість продемонструвати свої знання та навички в галузі транспортного моделювання, використовуючи програмне забезпечення PTV Vissim.

Участь у конкурсі дозволила студентам не лише змагатися з кращими представниками інших університетів, а й ознайомитися з актуальними проблемами та рішеннями у цій сфері, поглибити знання та вміння в роботі з програмним забезпеченням PTV Vissim, а також налагодити контакти з потенційними роботодавцями.

конкурс

Особливо важливою була активна участь журі, гостей та інших учасників, чия обговорення та коментарі сприяли творчому процесу та розширили комунікацію в галузі транспортного моделювання. Цей конкурс став не лише майданчиком для змагання, а й платформою для обміну знаннями та досвідом.

Вітаємо Богдана Нагурного, Анатолія Савінського та Олега Шевчика з високими досягненнями! Їхня участь свідчить про високий рівень підготовки в Луцькому національному технічному університеті та здатність успішно розв’язувати складні завдання у сфері транспортного моделювання. Бажаємо подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності!

конкурсконкурс

Також висловлюємо щиру подяку компанії "Беспалов Лаб" за організацію цього конкурсу. Це чудова можливість для молодих фахівців зробити перші кроки у своїй професійній діяльності та проявити себе.