27 лютого відбувся вебінар із серії вебінарів про секторальні особливості кібербезпеки. Він присвячений темі «Погляд на аудит кібербезпеки очима менеджера: управління командою, ролями, процесами». Захід організований у рамках проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

Вебінар

Заглибитися в тонкощі управління аудитом кібербезпеки допомогла Анастасія Горожанова, старша консультантка з кібербезпеки в компанії 10guards. Запрошена спікерка має досвід в організації роботи команди, яка проводить аудити, оцінки та діагностики з кібербезпеки та надає успішно послуги консалтингу з інформаційної безпеки.

ВебінарВебінар

Учасникам вебінару вдалося розібратися у складових аудиту кібербезпеки, а саме:

• особливостях аудиту кібербезпеки та розподілу функцій між членами команди;
  • процесі підготовки звіту щодо проведеного аудиту та його обовʼязкових складових;
  • необхідних знаннях та сертифікаціях.

До участі у вебінарі доєдналися студенти кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, а також проф. Наталія Чернящук, доц. Світлана Лавренчук, доц. Сергій Гринюк, доц. Микола Поліщук, викладачі кафедри. Здобувачі освіти поділилися власними відгуками від вебінару, актуальності його тематики та взаємодії зі спікером.

Вебінар

ВебінарВебінар

«Вебінар про аудит кібербезпеки був дуже пізнавальним і корисним. Його учасники мали можливість дізнатися про основні принципи аудиту кібербезпеки, інструменти та методи, які використовуються для оцінки та підвищення рівня безпеки в інформаційних системах. Експерти, які проводили вебінар, надали чіткі пояснення та приклади з реального життя, що допомогло зрозуміти матеріал краще. Вебінар був добре організований і стимулював учасників до активної участі та запитань. В цілому, це був чудовий досвід, який допоміг збагатити знання з кібербезпеки і підвищити рівень свідомості щодо цієї важливої теми. Бажаю подальших успіхів в організації подібних заходів», - зауважує Владислав Стрельніков (КІ-12).

ВебінарВебінар

Разом з тим, Софія Сахнік (КІ-11) додає: «З метою збільшення знань я часто відвідую різноманітні зустрічі та вебінари. І як людина, яка тісно взаємодіє зі сферою цифровізації, для мене було корисно відвідати вебінар «Погляд на аудит кібербезпеки очима менеджера: управління командою, ролями, процесами».

Важливою особливістю вебінару був статус лектора: старша консультантка з кібербезпеки в компанії 10guards. Було цікаво послухати, як спікерка розповідала про особливості аудиту та розподілу функцій між членами команди.

Також було корисно дізнатися, які знання та сертифікації необхідні, щоб реалізуватися в даній сфері. Приємно, що наш університет долучається до подібних заходів і дозволяє здобувачам освіти розвиватися в різних галузях».