31 травня студенти Луцького національного технічного університету відвідали Луцький дім малютки з подарунками. Вони принесли іграшки та інші необхідні речі, щоб порадувати малюків. Студенти ретельно підбирали подарунки, враховуючи потреби дітей, і сподіваються, що їхня допомога зробить життя малюків трохи яскравішим і комфортнішим.

фото

Ця акція стала чудовою можливістю для студентів проявити свою доброту та підтримку тим, хто цього потребує. Вони усвідомили важливість соціальної відповідальності і зрозуміли, як можна змінювати світ на краще, роблячи добрі справи. Студенти Луцького національного технічного університету вірять, що їхній приклад надихне інших на подібні вчинки, і разом ми зможемо зробити цей світ добрішим і світлішим.

фото