Студенти-логісти ЛНТУ стали учасниками Школи бізнесу та права

В Луцькому національному технічному університеті триває Школа бізнесу та права, учасниками якої є здобувачі різних освітніх програм та рівнів. Активними учасниками школи бізнесу та права є здобувачі вищої освіти ОП Логістика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня. Учасники Школи бізнесу та права отримають знання, вміння та практичні навики щодо реалізації власної бізнес-ідеї, реєстрації та створення бізнесу, отримання прибутку в турбулентних умовах сьогодення, процесу інвестування та отримання із цього вигоди, а також як стати успішним підприємцем в різних сферах діяльності. Як результат – кожен здобувач зможе створити успішний бізнес та реалізувати власний підприємницький потенціал. А на черговому занятті учасники школи бізнесу та права оволодівали управлінськими навичками в логістичній діяльності та виконували вправи "пам‘ятна особистість", "рівні управління".

ФОТОФОТО