Ми пишаємося тим, що 7 наших студентів пройшли відбір проєкту, який реалізується Британською Радою та втілюється в Україні за підтримки ГО «Молодіжний центр Волині» у Луцьку.

Студрада

Учасники заходу: Середюк Максим (група М-31), Климовець Анна (група ПТБ (ТЕМС)-21), Кольбіхіна Владислава (група МО-21), Дячук Анастасія, (група МО-11), Петрова Юлія (група МО-11), Сасага Роман (група КНС-11), Буднік Софія (група МО-11).

Протягом 5 днів з 21.02 по 25.02 2024 року, студенти вивчали важливі теми, такі як самопізнання через роботу з цінностями, налагодження зв'язків, розвиток лідерських навичок, стилі лідерства, важливість емпатії в комунікації, навички активного слухання, критичне мислення, методи ненасильницького спілкування та багато іншого.

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада

Фасилітаторки: Катерина Білохвіст та Ольга Чепель.

Вітаємо наших студентів із успішним завершенням тренінгу і пишаємося їхніми досягненнями та активною участю у таких важливих ініціативах! Бажаємо подальших успіхів у їхній освітній та кар'єрній діяльності.

СтудрадаСтудрадаСтудрада