СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ - НА ФЕСТИВАЛІ МОДИ KYIV FASHION 2018

З 7 по 9 лютого в Києві пройшло свято краси та стилю - Міжнародний фестиваль моди. За сприяння організаторів заходу, студенти Луцького національного технічного університету спеціальності «Технології легкої промисловості» відвідали фестиваль моди.

Більше 500 торгових марок із Білорусі, Німеччини, Іспанії, Італії, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Турції, України і Франції демонстрували тенденції моди 2018. Відтак, цього року фестиваль представив понад 50 актуальних профільних заходів і подіумних показів.

Крім того, студентка кафедри дизайну групи ДНс-21 Катерина Панько під керівництвом Дідух Анни Сергіївни розробила колекцію «Жінка +». Катерина стала лауреатом конкурсу ескізів «Золотий розчерк» в номінації «STREET FASHION».

Конкурс ескізів «Золотий розчерк» це проект, який демонструє і просуває мистецтво молодих модельєрів-дизайнерів. Конкурс покликаний ознайомити широкий загал, фахівців підприємств легкої промисловості та пресу з сучасними досягненнями молодих модельєрів-дизайнерів. Завдяки проекту дизайнери можуть встановити взаємовигідні контакти з підприємствами-виробниками.

Щорічно в конкурсі беруть участь молоді дизайнери з усіх куточків України.

На заході були присутні Чабан Віталій Васильович, проректор КНУТД; завідувач кафедри художнього моделювання костюма Миколаєва Тетяна Вадимівна, головний редактор журналу «ExclusiveStyle». Урочисто переможців нагородили керівник офіційного представництва паризького інституту Mod'Art International в Росії Ольга Калашникова і координатор фестивалю Kyiv Fashion - Яна Чернявська.

Голова журі: Ольга Калашникова – кандидат мистецтвознавства, керівник офіційного представництва паризького інституту Mod'Art International в Росії, доцент кафедри дизайну костюма СПГХПА ім. А.Л. Штігліца, член Спілки Художників РФ, експерт в області історії костюма і індустрії моди.

По закінченню нагородження Ольга Калашникова, як досвідчений викладач, приділила час кожному молодому дизайнерові і прокоментувала представлені на конкурс роботи. З великим задоволенням дизайнери вислухали всі зауваження і рекомендації фахівця, які в

подальшому допоможуть стати їхнім роботам ще більш професійними.