Студенти Луцького НТУ перемогли у конкурсі наукових робіт з нафтової та газової промисловості

Впродовж 23-26 березня 2020 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість».

Участь у конкурсі взяли понад 97 представників із 24 закладів вищої освіти України та презентували 73 наукові роботи  у таких  номінаціях:

-нафтогазова інженерія  (видобування, буріння,  транспортування нафти і газу);

-обладнання нафтогазової галузі;

-електроенергетика та вимірювальна техніка;

-економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу;

-геологія, геофізика та безпека довкілля.

Нагороду отримали 18 конкурсних робіт, втім дипломами I ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт були відзначені студенти  Луцького НТУ Ігор Бабула та Володимир Корчагін.

Хлопці навчаються на спеціальності 171-Електроніка, гр. ЕЛ-31. Їхня наукова робота на тему: «Розроблення числової моделі електромагнітних перетворювачів витрат для імітаційного моделювання їх точністних чинників», виконана під керівництвом к.т.н., доцента кафедри приладобудування Кайдика Олега Леонтійовича.

Вітаємо переможців і бажаємо нових здобутків!