Студенти Луцького НТУ провели англомовну екскурсію для потенційних абітурієнтів

18 травня  2021 року у Міжнародний день музеїв студенти 1-го та 2-го курсів спеціальностей 241 «Туризм» та 035 «Філологія» провели англомовну  екскурсію старою частиною міста Луцька  для майбутніх абітурієнтів, теперішніх випускників  Відокремленого структурного підрозділу Фахового Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Особливістю екскурсії була  можливість застосовувати  теоретичні знання на практиці і показати випускникам коледжу  професійну майстерність. На основі ретельно складених і вивірених контрольних текстів  проведені екскурсії студентами:  Кокот Соломією  «Вежа Чарторийських – одна з чотирьох веж Окольного замку»,  Комар Арсенієм, Володимиром Громиком, Денисом Шкулетою «Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла», Гроголь Аліною та Федчук Тетяною «Замок Любарта»,  Саськ Павлиною «Одна з найбільш культових споруд Луцька - неоготична лютеранська кірха», Демидюк Світланою, Зіміною Олександрою «Луцький монастир шариток», Мартою Круш, Діаною Ковальчук та Софією Кобець «Свято-Покровський храм».

Великою перевагою була дискусія між майбутніми фахівцями спеціальності «Туризм» щодо  підземних лабіринтів міста Луцька, які знаходяться під Кафедральним костелом святих апостолів Петра і Павла.

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Громик ознайомила майбутніх абітурієнтів з перспективами здобуття вищої освіти за спеціальностями 242  Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа, а також особливостями вступу до університету у 2021 році за скороченою формою навчання, переліком необхідних документів.

«Двері університету завжди відчинені для допитливої молоді. Чекаємо на нове поповнення нашої великої студентської родини», - наголосила викладач.

Оксана Громик,  доцент  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Наталія Шкляєва, доцент кафедри іноземної та української філології