Студенти Луцького НТУ - призери Чемпіонату України з універсального бою

18-20 травня в місті Хмельницький відбувся Чемпіонат України з універсального бою. Змагання присвячені пам’яті командувача Прикордонних військ України генерал-полковника Віктора Банних.

Цьогоріч до змагань долучилися представники силових відомств України: Нацполіції, Нацгвардії, Збройних Сил, ДСНС України та цивільні спортсмени, всього 150 учасників з 12 областей України та міста Києва. Нагадаємо, що універсальний бій  – це комплексний вид спорту, який складається з  подолання смуги перешкод, стрільби,  метання ножів та бою у рингу.

В складі збірної команди Волинської області взяли участь двоє студентів Луцького національного технічного університету. В цікавих та напружених поєдинках магістр фізичної культури і спорту Дмитро Щурук виборов 3-тє місце у ваговій категорії до 70 кг та студент факультету архітектури, будівництва та дизайну Михалик Роман здобув також бронзову нагороду у ваговій категорії до 65 кг.

Вітаємо з гарним результатом, бажаємо міцного здоровя, успіхів та наступних перемог!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя