Студенти Луцького НТУ вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студенти Луцького НТУ здобули призові місця у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Так, відзнаки отримали Роман Пришеблянський із науковим керівником Віталієм Пуцем, а також Андрій Гладишевський і Андрій Лугоша, під керівництвом Анатолія Ткачука.

За організацію конкурсу грамоти отримали науковці ЛНТУ Віталій Пташенчук і Олег Кайдик.

Дипломи і грамоти переможцям конкурсу та їхнім керівникам вручив проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний. Він подякував студентам і викладачам за докладені зусилля і переможний результат та побажав примножувати наукові здобутки й надалі.

Відділ іміджу та промоції