СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ЗДОБУЛИ ДВІ СРІБНІ МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ
У місті Тарчин Республіки Польща 2 грудня відбувся Кубок Європи з кікбоксингу. У цих змаганнях брали участь представники багатьох країн Європи з різних спортивних клубів.
Студент факультету КНІТ, який навчається у групі КСМ-41, Влад Капиш виступав у двох розділах «лоукік» та «ufr» у ваговій категорії до 60 кг. Суперники були дуже високого рівня, але все ж Влад потрапив до фіналу. У завершальних поєдинках він поступився лише поляку й у підсумку завоював дві срібні медалі.
Пишаємося нашим студентом. Бажаємо йому міцного здоров’я та нових перемог.
Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ