В рамках тривалої співпраці ЛНТУ та Головного управління статистики ряд студентів магістратури освітньої програми «Економіка» зі спеціальності 051 Економіка були спрямовані для проходження переддипломної практики до даної державної установи протягом періоду з 01 вересня до 12 жовтня 2023 року.

Економіка

Студентів радо зустріли заступник начальника Головного управління статистики у Волинській області Грабаровська Валентина Олександрівна, а також завідувач сектору управління персоналом, документального забезпечення та контролю виконання Максимюк Алла Марківна.

Для безпосереднього проходження переддипломної практики, студентів (Власік Андрій, Конюх Владислав, Мазур Олег) було спрямовано до відділу аналізу даних показників статистичних спостережень, а керівником практики від Управління призначено начальника даного відділу Берегович Наталію Дмитрівну.

Слід зазначити, що поряд із вивченням загальної організаційної структури Управління, функцій працівників окремих відділів, важливе значення під час практики відводиться збору, аналізу та оцінці необхідних статистичних даних відповідно до теми кваліфікаційної роботи магістра з економіки. Відповідно й тематика кваліфікаційних робіт студентів-практикантів є досить актуальною, адже охоплює питання розвитку аграрного сектору регіону, переробної промисловості, а також активізації інноваційної діяльності за регіонами України. Саме на даній базі практики можна провести необхідні аналітичні дослідження.

Дякуємо фахівцям Головного управління статистики у Волинській області за підтримку ЛНТУ і зокрема кафедри економіки в питанні проходження практики студентів.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий