29.02.2024 року здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародні економічні відносини першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти мали можливість долучитися до онлайн розмови «Як в умовах війни вдалось досягнути прогресу євроінтеграції?» з радницею депутата Європейського парламенту та експерткою з міжнародних відносин мережі «АНТС» Катериною Мусієнко. Дана зустріч відбулася в межах ініціативи «International Expresso» від Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Мев

Катерина Мусієнко поділилася інформацією про інструменти, що допомагають досягти європейського прогресу в умовах війни та формати залучення молоді до цього процесу.

Мев Мев

Питання євроінтеграційного вектору  розвитку економіки України є цікавими для студентів кафедри міжнародних економічних відносин. Зокрема, студент групи МЕВ-21 Татарчук Даниїл впродовж 25-31.01.2024р. був учасником Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницького національного університету.

Мев

Дякуємо організаторам за інформативні, корисні та гармонійно організовані заходи!

Кафедра МЕВ