Студенти напряму підготовки «Туризм»
побували на «Князівському бенкеті»

20 серпня у Луцьку відзначили 931-шу річницю заснування міста. З нагоди цієї дати тут тривали урочисті заходи. Лучани та гості міста змогли побачити середньовічні забави, лицарські турніри, спробувати медовухи, князівського вина та квасу.

Студенти кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ прийняли активну участь у заходах приурочених до Дня міста. Так, на запрошення начальника Управління туризму та промоцій Луцької міської ради Наталії Бунди та директора КП «Центр туристичної інформації та послуг» Катерини Теслюк студенти напряму підготовки «Туризм» працювали волонтерами на фестивалі середньовічного духу «Князівський бенкет».

Приємною несподіванкою стало знайомство з поважним гостем та справжнім фахівцем туризму директором турфірми «Феєрія», а також автором і ведучим телепередачі «Феєрія мандрів» Ігорем Захаренко. Студент другого курсу напряму «Туризм» Дмитро Заскока мав прекрасну нагоду особисто перейняти досвід та поспілкуватися з видатним туристом.

Студенти та колектив кафедри туризму та цивільної безпеки висловлюють слова вдячності організаторам заходу.

Людмила Матвійчук,
завідувач кафедри туризму