Здобувачі освіти освітньої програми Економіка підприємства спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, на чолі з куратором Любов Ліпич та завідувачем кафедри Оксаною Полінкевич відвідали ТОВ «Альфаінтерпласт».

економіка

ТОВ «Альфаінтерпласт» є дочірньою компанією MAPRO. На ринку підприємство функціонує більше 30 років. Саме тут здобувачам освіти здійснили екскурс в історію створення підприємства, напрямів його розвитку та окреслили плани на майбутнє.

Здобувачі освіти групи ПТБ (ЕП)-11 ознайомилися з продукцією, яка виробляється на підприємстві: ящики для хлібобулочних виробів, м’ясопродуктів, молокопродуктів, овочів, фруктів, ягід та грибів, а також для пиво-безалкогольної, лікеро-горілчаної промисловості. Основними партнерами підприємства є Дмитрук, eva, Кічкарівка, Рум’янець, Скиба, Забіяка.

економіка

Дякуємо керівнику підприємства Віталію Скопюку за екскурсію та цінну інформацію. На ТОВ «Альфаінтерпласт» працює 22 працівника, у структурі міститься відділ маркетингу, бухгалтерія, виробничий відділ. Підприємство є соціально відповідальним, оскільки дбає про екологію, життя та здоров’я працівників, допомагає ДСК «Кардон» та Рожищанському навчально-реабілітаційному центру.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики

Любов Ліпич, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики