Студенти ОП Готельно-ресторанна справа та Туризм зможуть проходити практику у сонячній Болгарії

13 травня 2021 року кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Луцького НТУ ініційовано підписання договору про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «СТАФФОРЕНТ» в особі директора Максимом Комаровим та Ректором ЛНТУ професором Іриною Вахович. Документ стосується оплачуваної практики студентів освітніх програм 241 Готельно-ресторанна справа та 242 «Туризм», які тепер мають змогу поїхати на оплачувану практику до сонячної Болгарії у 4* та 5* готелі курортних міст.

Метою даного заходу стало об’єднання теоретичного навчання з набуттям практичних навичок, удосконалення підготовки кваліфікованих фахівців, індивідуалізації та різноманітності форм навчання, культурного і духовного розвитку особистості, проведення мовної практики, оволодіння студентами сучасними методами, технологіями, формами організації в галузі їх майбутньої професії, формування у них на базі одержаних в університеті знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час виконання конкретної роботи в реальних ринкових умовах та застосування їх у практичній діяльності, використовуючи при цьому передовий вітчизняний та світовий досвід.

14.05.2021 директор ТОВ «СТАФФОРЕНТ» Максим Комаров окреслив особливості перебування студентів на практиці, запропонував їх посади та розказав про специфіку роботи в готелях Болгарії. Він звернув увагу на  те, що проживати студенти-практиканти будуть у кімнатах, з розрахунку не менше 4 кв.м на одну людину, але не більше 4-х осіб в кімнаті. Кожна кімната має містити ліжка, душ/ванна, шафи, стільці, дзеркало. Для них забезпечується 3х-разове харчування в їдальні для персоналу кожен день. Автобусні квитки на проїзд за маршрутом Київ-Варна (чи інший регіон) –Київ для кожного студента-практиканта оплачує організація. Коженстудент-практикант забезпечується уніформою, медичним страхуванням. За бажанням студент може отримати вакцину від COVID-19.

Директор ТОВ «СТАФФОРЕНТ» розповів про собливості роботи готелів та ресторанів в Болгарії під час COVID-19, звернув увагу на особливості безпеки.

Наостанок гарант ОП «Готельно-ресторанна справ» Оксана Полінкевич, доцент Михайло Лепкий, доцент Світлана Сидорук, доцент Юлія Дащук та завідувач кафедри технологій легкої промисловості Людмила Назарчук задали запитання Максиму Комарову та закликали студентів активніше брати участь в обговоренні питань щодо організації міжнародної практики.

В.о. зав. Кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Полінкевич