Студенти ЛНТУ, які здобувають вищу світу за ОП «Штучний інтелект та аналіз масивів даних», побували в гостях у луцької компанії Modern-Expo Group. Метою візиту було ознайомлення з інноваційними рішеннями та технологічними розробками Modern-Expо, що відповідає європейським стандартам безпеки і якості.

Екскурсія розпочалася з перегляду презентації про компанію, знайомства з її місією та цінностями. В ході зустрічі Тарас Іванович Коменда, директор ТОВ «Mint Innovation», розповів студентам про реалізовані цікаві проекти зі створення рішень для розумної роздрібної торгівлі, про розробку унікального програмного забезпечення для ефективної роботи B2B екосистем та застосування технологій штучного інтелекту в бізнесі.

Модерн

В ході зустрічі студентам розповіли, що «Модерн-Експо» – міжнародна компанія, один із крупних європейських виробників торгового обладнання. Місія компанії: не просто виробляти меблі та інше обладнання для потреб ритейла, а й змінити його у відповідності до потреб сучасності. Цінності компанії (чесність, відповідальність, оптимізм, відкритість, взаємна повага, довіра) не є декларативними, а дійсно основоположними у всіх діяннях компанії не тільки з партнерами, а й з працівниками компанії.

МодернМодерн

Студенти мали можливість ознайомитися із новітніми технологіями та наочно побачити потужні виробничі масштаби, відвідавши високотехнологічні виробничі майданчики підприємства.

МодернМодернМодернМодерн

Варто відзначити, що розробки дуже актуальні та ефективні, оскільки дозволяють мінімізувати участь персоналу у функціонуванні пристроїв, уникати помилок в обслуговуванні, контролювати рівень споживання електроенергії, автоматично переходити на оптимальний режим роботи, дистанційно виявляти та усувати проблеми у роботі пристрою.

МодернМодерн

Під час візиту гості пересвідчилися, що Modern Expo є платформою, що об’єднує найкращих мультигалузевих спеціалістів у потужні команди ІТ, ритейл-дизайну, інжинірингу та ін., що в синергії працюють над створенням довершеного ритейлу майбутнього.

Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю з командою компанії Modern Expo.

Студенти і викладачі кафедри прикладної математики та механіки неймовірно вдячні працівникам підприємства «Модерн-Експо» за цікаву, незвичайну, пізнавальну екскурсію та вражені, що побували на виробництві підприємства світового масштабу!

Кафедра прикладної математики та механіки