Проведення турніру з кіберспортивної дисципліни CS:GO стає традицією кафедри ІПЗ. Минулого року вдалось зібралось три команди. Цього року серед 96 студентів першокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» зібрали аж сім команд.

ІпзІпзІпз

Спочатку команди змагались між собою на власних ПК. Фінал провели у Force Arena.

«Минулого року фінал турніру відбувався у Force Arena і кафедра турбувалась за безпеку дітей. Цьогоріч студенти все ж наполягли й було прийняте рішення таки провести змагання. Поїхали до Force Arena, де нас застала повітряна тривога…Перечекали в безпечному місці та все-таки фінал зіграли»,-коментують організатори.

ІпзІпзІпзІпз

Цього року фіналістами стала команда ІПЗ-11 «PascalPeek» та збірна команда ІПЗ-12 та ІПЗ-13 «Pascal Esports». Перемогу здобула команда «PascalPeek» з рахунком 2:0 (матч best-of-3).

Іпз