Студенти першого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» у межах навчальної дисципліни «Система організацій соціальних служб» відвідали із ознайомчим візитом Департамент соціальної та ветеранської політики Луцької міської ради.

Соціальне забезпечення

Із специфікою роботи Департаменту здобувачів освіти Луцького національного технічного університету ознайомила його директор Майборода Вікторія Марківна. Говорили про: ключові аспекти діяльності Департаменту соціальної та ветеранської політики Луцької міської ради; соціальні послуги, що надаються жителям громади в умовах воєнного стану; соціальний захист ветеранів та членів їх сімей у Луцькій міській територіальній громаді.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Дякуємо директору Департаменту Вікторії Майбороді та фахівцям Інні Савчук та Тетяні Заєць за цікаву і змістовну зустріч!

Доцент кафедри соціогуманітарних технологій

факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій

Оксана Майборода