16 листопада  студенти третього курсу спеціальності «Право» та в.о завідувача кафедри права Вікторія Аніщук, в рамках семінарського заняття навчальної дисципліни «Кримінологія» та вивчення безробіття як одного з чинників зростання рівня злочинності, відвідали Луцьку філію Волинського обласного центру зайнятості.

ПравоПраво

На зустрічі, яка була організована за сприяння доцента кафедри права Наталії Щербюк, студентам розповіли про проблему безробіття, її негативні соціальні і правові наслідки, а також шляхи розвʼязання, які на сьогодні реалізовуються центром зайнятості.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жанна Хаймик ознайомила студентів із структурою центру зайнятості, специфікою роботи працівників різних відділів, які працюють як з роботодавцями, так і з населенням.

ПравоПраво

Студенти переглянули мотиваційний ролик, ознайомилися із «Єдиним порталом пошуку роботи». Також говорили про можливості навчання та отримання підтримки для працевлаштування.

Кафедра права