Команда студентів-клініцистів, Савчук Надія та Денисюк Станіслав, успішно пройшла відбір для участі в Першому Дебатному турнірі ім. Василя Овсієнка для студентів юридичних клінік "Права людини в умовах війни".

дебати

Турнір відбудеться 22-23 червня 2024 року в Державному торговельно-економічному університеті (м. Київ).

Співорганізаторами турніру є Асоціація юридичних клінік України, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Державний торговельно-економічний університет. Дебати будуть присвячені гострим питанням забезпечення прав людини в умовах війни, а також ключовим суперечностям і проблемам, що існують у цій сфері.

Формат дебатів – британський парламентський формат.

Бажаємо успіху нашим студентам, Савчук Надії та Денисюку Станіславу. Нехай ваша участь буде натхненною, аргументи переконливими, а дебати плідними. Ми впевнені, що ви гідно представите наш університет і принесете нові знання та досвід. Вперед до перемоги!