Цікаве практичне заняття з професійної деонтології для студентів першого курсу спеціальності «Психологія» провела Ольга Кухарчук у ЗЗСО «Колегіум ЄАРС».

Психологи

Психологи-першокурсники знайомилися з роботою практичного психолога закладу, веденням документації, різноманітними засобами для діагностики та корекції поведінкової та афективної сфер дітей.

ПсихологиПсихологи

Одразу хочеться додати, що даний навчальний заклад, дуже відрізняється від стандартної ЗОШ. Студенти отримали консультації й чимало порад стосовно професійної діяльності та навіть були запрошені на практику під час канікул. Чимало цікавого нам розповіла шкільна психологиня пані Вероніка та викладачка  професійної деонтології пані Ольга Кухарчук. Дитина в таких приватних закладах на першому місці, адже головна ціль працівників школи – зберегти дитячу психіку та виховати їх здоровими людьми.

ПсихологиПсихологи

Також не обійшлось без інтерактиву – студенти зіграли гру, суть якої полягає у тому, щоб навчитись чути оточуючих людей. Сумлінно стараючись, психологи успішно справились із завданням.

Щодо стосунків викладачів та дітей, все на вищому рівні, адже викладачі безумовно завойовують довіру дітей.

Студенти ЛНТУ задоволені, що в них була нагода відвідати даний захід та почерпнути для себе багато нового. Безумовно цікавий досвід, за який ми вдячні нашим викладачам та працівникам школи «Happy Years»!

Андрій Ніфталієв, студент 12 групи

Надія Савчук, доцент кафедри соціогуманітарних технологій