16 травня студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування, а також викладачі кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна і Наталія Тлучкевич стали учасниками тренінгу «Особливості організації власної справи» у центрі розвитку підприємства Дія.Бізнес | Луцьк. Захід організований в рамках реалізації проєкту AccEnt Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти.

Бізнес-тренерка Ольга Іванків, засновниця ТОВ «Консалтинг центр», має значний досвід у сфері обслуговування малого та середнього бізнесу у питаннях бухгалтерського обліку.

Облік Облік

Учасники тренінгу мали можливість отримати цінні знання та практичні рекомендації щодо організації власної справи, а також шукали відповіді на два ключові питання: коли реєструвати бізнес і для чого здійснювати офіційну реєстрацію?

Були розглянуті організаційно-правові форми підприємництва, їхні переваги та недоліки; системи оподаткування; правила оформлення найманих працівників та інші важливі та актуальні питання реєстрації та функціонування сучасного бізнесу.

Облік Облік

Тренерка та присутні разом проводили розрахунки і обґрунтовували висновки щодо обрання доцільної в конкретній ситуації системи оподаткування з наявних альтернативних варіантів.

Приємно, що студенти-обліковці давали правильні відповіді на поставлені питання та добре орієнтувалися у тих проблемах, які розглядалися.

Також у події брала участь Ірина Ткачук – в недавньому минулому викладач кафедри обліку і аудиту та куратор присутніх на тренінгу студентів, що додало приємних моментів у спілкуванні. Нині пані Ірина – практикуючий фахівець у сфері бухгалтерського обліку, а також надійний стейкхолдер кафедри обліку і аудиту.

Облік Облік Облік

Цікаві питання, вичерпні відповіді, жвава дискусія, позитивне налаштування учасників – такою запам’яталась атмосфера тренінгу.

Дякуємо команді Дія.Бізнес у Луцьку та Ользі Іванків за цікавий і корисний тренінг!

Кафедра обліку і аудиту