Сміливі, допитливі, проєвропейські - саме такою  є наша студентська молодь! 22 лютого 2024 року, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 035 Філологія (Прикладна лінгвістика) факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Практичний курс німецької мови».

Філологія Філологія Філологія

Конкурсні завдання орієнтовані на компетентності другого рівня – А2 – відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Рівень А2 передбачає, що здобувачі освіти можуть використовувати національну німецьку стандартну мову для своїх особистих інтересів у приватній, громадській, навчальній і професійній сферах.

Учасникам були запропоновані завдання на перевірку рівня сформованості навичок та умінь аудіювання (Hören), читання (Lesen), писемного мовлення (Schreiben) та говоріння (Sprechen).

Філологія Філологія

Результати інтелектуального випробування свідчать, що наші здобувачі освіти наполегливі, працьовиті, вмотивовані та вміють працювати на результат: І місце –Ковальчук Діана (ПЛ-41), Шкляєва Ірина (ПЛ-31),

ІІ місце – Мокійчук Яна (ПЛ-31), Мялюк Вадим (ПЛ-21),

ІІІ місце – Мартинюк Катерина (ПЛ-31), Корець Дарина (ПЛ-31).

Філологія Філологія Філологія Філологія Філологія Філологія Філологія Філологія

Herzlichen Glückwunsch  und  viel Spaß beim Deutschlernen!

Віта Стернічук, кафедра іноземної та української філології