Здобувачі вищої освіти спеціальності «Лісове господарство» рівня вищої освіти «магістр» провели моніторинг насаджень дослідного стаціонару сосни звичайної, що знаходиться на території Луцького національного технічного університет, за допомогою дрону Phantom 4 Pro.

Лісове господарство Лісове господарство

Викладачі кафедри лісового господарства Наталія Ковальчук ознайомила студентів з можливостями застосування дронів для дендрологічних та фітопалогічних досліджень лісових культур, Олександр Герасимчук – з використанням дронів для аерофототопографічного знімання, побудови топографічних планів та цифрових моделеймісцевості. Викладач кафедри екології Микола Федонюк надав технічну підтримку під час проведення досліджень.

Лісове господарство Лісове господарство

Заняття стало важливим кроком для розуміння здобувачами вищої освіти впливу сучасних технологій на підвищення ефективності моніторнингу та управляння лісовими ресурсами.

Забезпечення навчального процесу сучасним обладнанням безумовно сприяє підвищенню якості підготовки фахів спеціальності «Лісове господарство».

Кафедра ЛГ