1 березня 2024 року студенти Луцького національного технічного університету Токарчук Юлія ОП «Логістика» та Ковальчук Владислав ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» під керівництвом доцента кафедри ТЕМС Речун Оксани, взяли участь у  ХVІІ Міжнародній  студентській науковій  конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», де вибороли третє місце.

КонференціяКонференція

Конференція відбулася в онлайн режимі на базі  відокремленого структурного підрозділу  «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

У роботі конференції взяли участь 130 здобувачів освіти з 15 закладів вищої, фахової передвищої та загальної середньої освіти України та Польщі.

КонференціяКонференціяКонференція

Конференція проводилася за напрямами:
1. Гуманітарні, соціальні, поведінкові науки та міжнародні відносини.
2. Управління, адміністрування, товарознавство та логістика.
3. Природничі та прикладні науки, громадське здоров’я та безпека.
4. Виробництво, харчові технології та сфера обслуговування.

За результатами роботи конференції виданий збірник тез доповідей учасників.

Вітаємо керівника Оксану Речун та переможців Токарчук Юлію та Ковальчука Владислава.

КонференціяКонференція

Кафедра ТЕМС