Здобувачі вищої освіти ОП «Медіакомунікації та PR» стали учасниками онлайн-курсу «Цифрові навички молоді: практикуємо медіаконтент» та удосконалили свої спеціальні/фахові компетентності, а саме – розвинули здатність формувати інформаційний контент та створювати медіапродукт.

Журналістика

Команда тренерів Академії цифрового розвитку (м. Київ), яку очолює Антоніна Букач, сформувала для молоді України платформу для підвищення рівня обізнаності та вдосконалення вмінь одного із видів подання інформації та комунікації.

Мета такого навчання - поглиблення навичок та обізнаності у сфері цифрової освіти, адже сучасний світ вимагає постійного та стрімкого розвитку цифрових технологій в усіх сферах життя.

ЖурналістикаЖурналістика

Студенти спеціальності 061 Журналістика опанували:

- навики створення якісного контенту для соціальних мереж;

- основи роботи у поширених додатках (Canva, Inshot, Lightroom, Photopea);

- систематизацію Google-програм;

- структуровану роботу з камерою.

Після завершення тренінгу здобувачі вищої освіти отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Змінюємо уявлення про #jornalism та розвиваємо цифрові навички!

Журналістика

Людмила Мялковська, гарант ОП «Медіакомунікації та PR»
професор кафедри іноземної та української філології